Nadcházející akce

Vánoční Střelecká akademie 29.12.2020

Sem vložte podnadpis

Přinášíme vám nový termín Střelecké akademie. Tentokrát jsme pro vás připravili dlouhou 5hodinovou akci kde se naučíte technické základy střelby tahem a zápěstím, probereme základy mentálního tréninku a praktické využití v tréninku. Dále vás čekají herní situace 1 na 0, 1 na 1, 2 na 1. A samozřejmě tradiční nájezdy. Přípraven je pro vás trénink prevence proti zranění a posilování pohybového aparátu nejen u střelby. Na závěr nově bude zařazen zápas mezi účastníky. Na brankáře nezapomínáme a bude pro ně připravený trénink a bude se jim věnovat náš trenér brankářů. 


Důležité je, že trénink střelby a herních situací BUDEME PŘIPRAVOVAT NA MÍRU našim účastníkům podle toho jaké zkušenosti mají nejen z předchozích akcí. Během akce bude pro sportovce připravena svačina od našeho partnera Výživového institutu. 


Víme, že situace ohledně covidu není úplně ideální, ale my pevně věříme, že se akce uskuteční. Kdyby se tak nestalo budou všem účastníkům vráceny peníze a budeme se snažit připravit náhradní termín.


Tak se neváhejte přihlásit na naší novou Vánoční akademii!!!